Оқытушылар

Колледждің педагог қызметкерлерінің тізімі
Аты- жөні                       Лауазымы
  Оқытушылар  
1 Тартыков Рамиль Набиевич АӘД ұйымдастырушы
2 Татбаев Сакен Жарасбаевич АӘД оқытушысы
3 Кулегенова Бахытжан Айтугановна Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы
4 Кенбаева Елигим Елдосовна Казақ тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы
5 Абилдаева Райхан Абдимуратовна Кәсіптік қазак тілі пәнінің оқытушысы
6 Молдабекова СаулеИльясовна Орыс тілі  және әдебиеті пәнінің оқытушысы
7 Жайлаубаева Гульнар Сейткалиевна Орыс тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы
8 Альдибаева Ляйля Берикболовна Ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
9 Шарипбекова Меруерт Есеновна Ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
10 Копжасарова Альмира Саттархановна Ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
11 Жапсарбаева Нагима Аманжоловна Химия пәнінің оқытушысы
12 Махамбеткулова Гульвира Сансызбайқызы Математика пәнінің оқытушысы
13 Джуматаева Улжан Алмахановна Физика пәнінің оқытушысы
14 Нургалиева Айнур Жаксылыковна Өзін-өзі тану пәнінің оқытушысы
15 Асанова Айнура Ауелбаевна Информатика пәнінің оқытушысы
16 Асанов Бакыт Догдырханович Информатика пәнінің оқытушысы
17 Айдашбекова Галима  Жаксыбековна Нарықтық экономика негіздері пәнінің оқытушысы
18 МуратбаеваСалтанатСултанбековна Тарих пәнінің оқытушысы
19 Жунисбеков Абай Муратханович Тарих пәнінің оқытушысы
20 Тәжібаева Сағыныш Балтабайқызы Биология пәнінің оқытушысы
21 Аяпова Динара Бахытбековна География пәнінің оқытушысы
22 Сейткулов Султан Аманбекович Дене шынықтыру пәнінің оқытушысы
23 БекбергеноваАнарЕшеналиевна Дене шынықтыру пәнінің оқытушысы
24 Каинбаев Алмаз Елеусизович Дене шынықтыру пәнінің оқытушысы
25 Сабралиев Бактияр Бактыбаевич Дене шынықтыру пәнінің оқытушысы
26 АмантаеваАсемкульЖолдыбаевна Арнайы  пән оқытушысы (Пісіру ісі)
27 Мустафина Майя Кайсаровна Арнайы  пән оқытушысы (Тігін)
28 Амреева Катира Сагиновна Арнайы пән оқытушысы (Аспаз)
29 Ордабаева Жадыра Баниашимовна Арнайы пән оқытушысы (Электрик)
30 Батырбекова Гулжан Арнайы пән оқытушысы (Тігін)
  Өдірістік оқыту шеберлері  
1 Тажманова Роза Касымбековна Өндірістік оқыту шебері   «Аспаз»
2 Комекбаева Ардак Жакаевна Өндірістік оқыту шебері   «Аспаз»
3 Мейрханова Сабира Расылхановна Өндірістік оқыту шебері   «Аспаз»
4 Игликова Гулжан Маймахановна Өндірістік оқыту шебері   «Аспаз»
5 Жумагулова Гульнура Мирзабаевна Өндірістік оқыту шебері   «Аспаз»
6 Мұхтар Алтынай Қанатқызы Өндірістік оқыту шебері   «Аспаз»
7 Мейірманова Динара Сабитқызы Өндірістік оқыту шебері   «Аспаз»
8 Кожабекова Гулбайра Самбетбаевна Өндірістік оқыту шебері   «Тігінші»
9 Тезекбаева ПаридаКиыкбаевна Өндірістік оқыту шебері   «Тігінші»
10 Балмагамбетова Бибинур Алдияровна Өндірістік оқыту шебері   «Тігінші»
11 Тлендиева Динара Шадиевна Өндірістік оқыту шебері   «Тігінші»
12 С  Сейтханова Маржан Примжановна Өндірістік оқыту шебері   «Тігінші»
13 Мамбеткулова Асемгуль Андрияновна Өндірістік оқыту шебері   «Тігінші»
14 Омар Айнұр Жамбылқызы Өндірістік оқыту шебері   «Тігінші»
15 Абдибаева Шолпан Аскаровна Өндірістік оқыту шебері   «Тігінші»
16 Сарсембаева Маржан Ермековна Өндірістік оқыту шебері   «Тігінші»
17 Иманбекова Мөлдір Абдуахытовна Өндірістік оқыту шебері   «Тігінші»
18 Таирбекова СарсенкульЗулбукаркызы Өндірістік оқыту шебері   «Шаштараз»
19 Орманалиева Жазира Маусыналиевна Өндірістік оқыту шебері   «Шаштараз»
20 Исатаева Гулжан Белкожаевна Өндірістік оқыту шебері   «Шаштараз»
21 Жумабекова Жанерке Бакбергеновна Өндірістік оқыту шебері   «Шаштараз»
22 Отемисова Гулмария Оспановна Өндірістік оқыту шебері   «Шаштараз»
23 Татенова Назерке Курманалиевна Өндірістік оқыту шебері   «Шаштараз»
24 Сейдахметова Нұрсәуле Болатбекқызы Өндірістік оқыту шебері   «Шаштараз»
25 Оразымбетова Балжан Хайруллаевна  Өндірістік оқыту шебері   «Шаштараз»
26 Ашимбекова Гульнур Анархановна Өндірістік оқыту шебері    «Шаштараз»
27 Елеусінова Жанерке Қайратқызы Өндірістік оқыту шебері   «Қонақ үй»
28 Туганбаев Даурен Пернебаевич Өндірістік оқыту шебері   «Дәнекерлеу ісі»
29 Кожабаев Нурмахан Караханович Өндірістік оқыту шебері  «Электромеханикалық жабдық»
30 Рахметов Серик Жумангалиевич Өндірістік оқыту шебері   «Автокөлікті жөндеу»
31 Бесжигитов Максат Баккалиулы Өндірістік оқыту шебері   «Автокөлікті жөндеу»
32 Асилханов Нурлан Тайболатович Өндірістік оқыту шебері   «Автокөлікті жөндеу»
33 АзимхановДулатДилдабекович Өндірістік оқыту шебері   «Құрылыс»
34 Шишкина Татьяна Николаевна Өндірістік оқыту шебері   «Құрылыс»
35 Ешмуханов Жанибек Копжурсинович Өндірістік оқыту шебері   «Дәнекерлеу ісі»
36 Сраилов Даурен Бирликович Өндірістік оқыту шебері   «Дәнекерлеу ісі»
37 Абиева Фариза Адилхановна Өндірістік оқыту шебері   «Тігінші»

 
Қараша (2018)
Дс Сс Сә Бс Жм Сб Жс
« Қаз    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930