Біздің жетістіктер

Колледждің жетістіктері:

            2017 жылдың 2-3  наурыз аралығында WorldSkills Taraz өңірлік чемпионатына қатысқан білімгерлер: «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы бойынша  Жақсыбеков Бағлан Нұрланұлы I орын иеленіп, Астана қаласындағы WorldSkills Kazakhstan 2017 Ұлттық чемпионатында «Аспаз ісі» құзіреттілігінің «Master of Competition» номинациясы бойынша марапатталды.

Сансызбай Нұргүл Қарасайқызы – «Шаштараз өнері және сәндік косметика» мамандығының білімгері WorldSkills Taraz өңірлік чемпионатының II – орын жеңімпазы.

Әнуар Ляззат «Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу» мамандығының  ІІ курс білімгері – «Модельдеу және жаңа технологиялар»Қарағанды қаласындағы ғылыми тәжірибелік конференциясының II орын иегері

Қалдыбай Ақмырза  – «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығының  А-15-1 топ білімгері  «Batysskills»аймақтық чемпионатының «Аспаздық ісі» құзіреттілігі бойынша қола медаль иегері

Қырғызбаева Ақбота колледж түлегі   «Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу» мамандығы- «WorldSkills Zhambyl-2018» «Тігін өндірісі және дизайн» құзіреттілігі жеңімпазы, І орын.

Жаңаберген Ақнұр ІІ курс АТ-16-2 топ білімгері «Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу» мамандығы- «WorldSkills Zhambyl-2018» «Тігін өндірісі және дизайн» құзіреттілігі жеңімпазы, ІІ орын.

Азат Дінмұхаммед ІІІ курс А-15-1 топ білімгері «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы- «WorldSkills Zhambyl-2018» «Аспаздық ісі» құзіреттілігі жеңімпазы, І орын.

Шапаева Аймарал ШМ-15-1 топ білімгері « Шаштараз өнері және косметика» мамандығы-«WorldSkills-2018»өңірлік чемпионатының «Шаштараз өнері» құзіреттілігі бойынша I орын иегері

Есболатова Н. – «Тамақтандыруды ұйымдастыру» ІІ курс, А 15-1 студенті  Қазақ  Елі Тәуелсіздігінің 25 жылдық мерей тойына орай өткізілген «Мен Қазақстанның  болашағымын» атты жас ақындар қалалық  мүшәйрасына қатысып  ІІ орын иеленген  2016ж.

Шапибай С.- «Өндірістердегі электромеханикалық жабдықтар» ІІ курс,ЭМ 15-1 Жамбыл облысы «Street Workout » чемпионатың  чемпионы , бас жүлде 2016ж

Асқарқызы Айшолпан, Асқарқызы Таңшолпан– «Шаштараз өнері және сәндік косметика» мамандығының І курс студенті  2016 жылы облыстық байқаудан «Жырлайды елдің бақытын, Тәуелсіз елдің ақыны» ІІІ орын иеленген.

Әбдікерім Таңшолпан – «Шаштараз өнері және сәндік косметика» мамандығының  І курс студенті  2017ж жоғары және орта кәсіптік оқу орындары студент қыздар арасында өткен  «Үкілі ару» сұлулық байқауында  «Сымбатты ару» номинациясы бойынша  дипломмен марапатталды.

Қаржауов Сағымбек –  «Дәнекерлеу ісі» мамандығының  І курс білімгері 2018 жылы «BILIM анимация жобасы» байқауының «Үздік көркемдеуші» номинациясы бойынша  дипломмен марапатталды.

 Спорттағы жетістіктер

Түгелбай Айдос Түгелбайұлы  «Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану» мүмкіндігі шектеулі ІІ курс білімгері Турцияда дзю-до -дан III – орын иеленді.

Нұрымова Алия Бериковна -«Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу» мамандығының мүмкіндігі шектеулі білімгері жеңіл атлетикадан II – орын иеленді.

Тұрғынбай Ғасыр«Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану» ІІ курс білімгері есту қабілеті төмен ересек спортшылар арасындағы греко-рим және еркін күрестен ҚР Кубогінен 1 орын иегері, Иран қаласында еркін күрестен ІІ орын иеленген.

Назырханов Бахтияр – «Өндірістердегі электромеханикалық жабдықтар»  ІІІ курс білімгері, Қызылорда қаласы  Сүлейменов атындағы  Халықаралық турнирден ІІІ орын иеленген

Жамбыл Әділет – «Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану» мамандығының мүмкіндігі шектеулі білімгері Қостанай қаласында еркін күрестен ІІ орын иеленген.

Молдашев Ғалымбет – «Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану» ІІ курс мүмкіндігі шектеулі білімгері  Қостанай қаласында еркін күрестен ІІІ орын иеленген.

Досжанов Абзал – «Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу» ІІ курс білімгері Қостанай қаласында еркін күрестен ІІІ орын иеленген.

Аңсабек Рауан – «Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу» І курс мүмкіндігі шектеулі білімгері  есту қабілеті төмен ересек спортшылар арасындағы греко-рим және еркін күрестен ҚР Кубогінен 3 орын иегері

Нұрымова Ә.- «Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу» ІІ курс білімгері республикалық  жеңіл атлетика  ІІ орын иегері.

Қаржауов Сағымбек «Дәнекерлеу ісі» І курс білімгері көгалдағы хоккейден ҚР 2 дүркін чемпионы, Индо хоккейден ерлер арасындағы Жамбыл облысының ашық чемпионатында I орын жеңімпазы

Мухамеджанов Фарух Рахманович – бокстан спорт шеберіне үміткер облыс бойынша 3 дүркін күміс жүлдегері

Чемпионка РК по пулевой стрельбе Терёхина Марья занявшее 2 место.

Трёхкратный серебряный призёр области по армрестлингу среди молодёжи Касымов Бехруз Анварович.

 

 
Қараша (2018)
Дс Сс Сә Бс Жм Сб Жс
« Қаз    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930